Transport morski

Transport morski to kluczowy element naszej  spedycji morskiej, jaką oferujemy w transporcie kontenerów ładunków pełnokontenerowym i drobnicowym z wszystkich kierunków świata.

Transport morski będący podstawą działalności  gdyńskiego portu i zarówno Gdyni , jak nieodzownym elementem działalności naszego przedsiębiorstwa , transport morski do dziś stanowi główną oś usług oferowanych przez większość podmiotów branży TSL funkcjonujących w Trójmieście. 
transport morski

Nasza spedycja ze względu na obecność od samych początków działalności na terenie portu morskiego i pierwszego polskiego terminalu kontenerowego BCT zbudowała szeroką i sprawnie funkcjonująca siec relacji biznesowych wszystkich gałęzi transportu morskiego.

Poza obecnością na rynku transportu morskiego od samego powstania przedsiębiorstwa istotny jest także ciągły rozwój firmy i nieustanne szkolenie kadr, śledzenie tendencji rynkowych zarówno wśród armatorów, operatorów linii statkowych, agentów morskich spedytorów firm przewozowych, kontrolnych oraz wszystkich podmiotów składających się na rynek transportu morskiego.

Właściciel portalu transport-morski.info pozostaje w gronie przedsiębiorstw ściśle kojarzonych z transportem towarów droga morską, a dzięki sukcesywnej pracy cieszy się wśród uczestników tego rynku oraz wśród Klientów dużym prestiżem.

Transport morski stanowi kluczowe ogniwo w strategii wszystkich mocarstw, np. największe  z nich Stany Zjednoczone wydaje się niepodzielnie panować nad szlakami handlowymi wielu rejonów świata, oferując najdoskonalsze z rozwiązań usług „transport kontenera” i „kontener transport”.

Transport morski – w głównych polskich terminalach kontenerowych Gdańska i Gdyni ścierają się wpływy tak potężnych armatorów jak Maersk czy MSC , czy też CMA . Każdy z nich chce mieć wiodącą rolę w obrocie przewozu kontenerów w Polsce.